Thursday, 16 September, 2021

Tag: ilir meta

Lëmshi i Kuvendit!

Kreu i LDK-së Isa Mustafa mori 65 vota për postin e kryeparlamentarit në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës, por nuk mori asnjë urim nga përfaqësuesit e institucioneve vendore dhe ...

Çameria bashkon politikën shqiptare

Aktivitetet për ‘Javën Çame’ kanë bashkuar në Tiranë politikën shqiptare. Kryeministri Edi Rama, kryeparlamentariIlir Meta, dhe kreu i PD-së, LulzimBasha kanë pranuar ftesën e çamëve për të marrë pjesë në ...

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.