Saturday, 16 October, 2021

Tag: Lulzim BASHA

Lëmshi i Kuvendit!

Kreu i LDK-së Isa Mustafa mori 65 vota për postin e kryeparlamentarit në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës, por nuk mori asnjë urim nga përfaqësuesit e institucioneve vendore dhe ...

Page 1 of 2 1 2

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.