Tuesday, 21 September, 2021

Tag: Lulzim BASHA

Çameria bashkon politikën shqiptare

Aktivitetet për ‘Javën Çame’ kanë bashkuar në Tiranë politikën shqiptare. Kryeministri Edi Rama, kryeparlamentariIlir Meta, dhe kreu i PD-së, LulzimBasha kanë pranuar ftesën e çamëve për të marrë pjesë në ...

Page 2 of 2 1 2

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.