Tag: albin kurti

Lëmshi i Kuvendit!

Kreu i LDK-së Isa Mustafa mori 65 vota për postin e kryeparlamentarit në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës, por nuk mori asnjë urim nga përfaqësuesit e institucioneve vendore dhe ...

Një palë zgjedhje pa fitues

Nga Arbana Xharra Askush nuk i kontestoi zgjedhjet, shumëkush mbeti gojëhapur me fitoren e Hashim Thaçit. Ndonëse mbetet të pritet konfirmimi nga KQZ- ja, duket se PDK-ja kryeson pas zgjedhjeve të së ...

The Albanian video production

Shpresa e Humbur | Lost Hope Short Film 2020

Mos luani me të ardhmen e fëmijëve tuajDon't gamble your children's future away...

Posted by The Albanian on Friday, 21 February 2020
Shqiptaret e burgosur ne Britani

Një mesazh për të gjithë emigrantët shqiptarë...

Posted by The Albanian on Sunday, 13 October 2019
ALBCONTACTS

AlbcontactsAlbanian Services &Services for Albanians in the UKTel: 020 7018 7929 www.albcontacts.comAddress: 30 Avenons Road, London,E13 8HT

Posted by The Albanian on Wednesday, 16 January 2019

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.