Saturday, 18 September, 2021

Tag: Serbia

Koka e Millosheviçit

Mario Vargas Llosa NATO nuk duhet qortuar fare për ndëhyrjen e tij në Jugosllavi, përkundrazi duhet qortuar që këtë e bëri me dhjetë vjet vonesë dhe që e kishte përjashtuar ...

Page 1 of 4 1 2 4

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.