Çamëria, 70 vjet pas…

Nga: Ardian Tana* Në kujtesën tonë kolektive, 27 qershori përbën pa dyshim ngjarjen më të dhimbshme. Kësaj date i referohemi shpesh sa herë kujtojmë prindërit, motrat e vëllezërit që dora...

Read more

Serbia dje dhe sot

Nga Faton Mehmetaj Identiteti i sotëm i Beogradit dhe i Serbisë përgjithësisht shihet në gjuhën e ashpër, në gjuhën e urrejtjes dhe të jotolerancës ndaj popujve joserbë, që jetojnë në Serbi,...

Read more

Manual për kurva

Edison Ypi  Që ta di çfarë këshillash të jap, duhet të di çfarë kurve je. Ta zemë se je kurvë e nivelit më të lartë, superkurvë, lavire. Ta bësh gjoksin...

Read more
Page 107 of 108 1 106 107 108

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.