TE FUNDIT

Turqia arrin në dëshmitë se Gulen ishte i përfshirë në grusht...

Sipas burimeve, shërbimi i inteligjencës turke ka marrë vesh se në maj të vitit të kaluar në ‘Encrypted’ përkrahësit e Gulenit kishin përdorë aplikacione...

ME SHUME

Foto/ 10 mrekulli të botës që duhet ti vizitoni patjetër

Tempulli Meenakshi Amman, Tamil Nadu, Indi Tempulli Meenakshi Amman në shtetin e Tamil Nadu në juglindje të Indisë, ka marrë emrin e avatarit të perëndeshës...


wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: thumbnail is not set.

LISTA/ Pas Rrugës së Kombit edhe 8 akse të tjerë bëhen me pagesë, cilat...

Gati të gjithë akset që lidhin vendin drejt jugut dhe veriut, tashmë sipas një strategjie të qeverisë, do të jepen me koncesion. Strategjia e taksimit...

Hajduti shqiptar merr në telefon policinë: Ndihmë, eja më shpëtoni!

Një 25-vjeçar shqiptar, i cili ishte duke vjedhur një biçikletë para një stacioni hekuridhor në Reggio Emilia, Itali, është kapur në befasi nga pronari...

Sherr mes dy grupe të rinjsh, krisma armësh tek Brryli

Të shtëna me armë janë dëgjuar pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Brrylit në kryeqytet, ku mësohet se...

Presidenti reagon për incidentin me Bushatin: Akt dhune i ministrit, hyri me forcë në...

Presidenca ka reaguar në lidhje me incidentin dy ditë më parë me Presidentin Nishani gjatë pritjes së ambasadorëve të Shqipërisë nëpër botë. Përmes një deklarate...