Tag: kosova

Unaza e ndarjes së përjetshme

Nga Mal BERISHA Në sallën e Pallatit të Kulturës “Asim Vokshi” në Gjakovë në promovimin e dokumentarit “Rrëfime për Kosovën” të regjizorit Fatmir Lama.  Hyrje Pesëdhjetë vjet më parë, prindërit ...

Përvjetori i “ftohtë”

Kosova po shënon 11-vjetorin e pavarësisë pa e përmbyllur ende finalen e madhe të dialogut me Serbinë, për t’i dhënë fund armiqësisë dhe arritjes së një marrëveshjeje paqësore, historike. Dita ...

Page 2 of 6 1 2 3 6

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.