Tag: Ethnic tensions

Mitrovica ndahet serish…

Pak orë pasi është larguar barrikada mbi urën e Ibrit, në qendër të Mitrovicës, serbët kanë hedhur mbi urë, ne të njëjtin vend, dhjetëra tonelata dhe. Por, në vend të ...

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.