Tuesday, 21 September, 2021

Tag: ballkani

Kukan: Duhen rezultate në gjyqësor

Shqipëria duhet të dëshmojë rezultate konkrete në gjyqësor në luftën ndaj korrupsionit dhe krimit të organizuar, si edhe në reformën administrative. Eduard Kukan, i cili ka kryesuar delagacionin për Ballkanin ...

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.