Thursday, 16 September, 2021

Tag: albanians

Sonte radha e shqiptarëve në Brazil

Është dita vendimtare për futbollistët shqiptarë të Zvicrës. Përfaqësuesja ‘helvetike’, e udhëhequr nga pesë futbollistët shqiptarë, Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Valon Behrami, Blerim Xhemaili dhe Admir Mehmedi, kërkon kualifikimin tutje ...

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.