Tuesday, 21 September, 2021

Tag: nato

Sulm masiv në Kabul

Tym i madh është parë afër Ambasadës Gjermane, derisa dëshimtarët kanë thënë se rrugët kanë qenë të bllokuara dhe janë parë shumë persona të plagosur. Dyshohet se sulmi është realizuar ...

Page 1 of 14 1 2 14

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.