Saturday, 20 February, 2021

Tag: tirane

Plumba në Pogradec

Burime nga policia thanë se, Vladimir F., nga Pogradeci është sjellë në Tiranë në Spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë më të specializuar mjekësore. Në vendngjarje policia gjeti dhe ...

Page 1 of 27 1 2 27

The Albanian video production

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.