Ç’thojnë mediat serbe për Era Istrefin

Ajo për publikun u bë e famshme pas këngës së saj të realizuar me spot, “E dehun”, të cilën e realizoi në një kishë në Kosovë, shkruan Pink.rs.

Era vazhdon të mbetet në maje të top listave me këngën e saj të fundit “Bonbon”, e cila më pak se një muaj ka mbledhur gati 6 milionë shikime në YouTube.

Kjo është këngëtarja atraktive.

Shikoni dhe vlerësoni se a është më e bukur se Rita ora, bashkëatdhetarja e saj.