Tregtonin lëndë narkotike në Tiranë, arrestohen dy persona

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për tregtim të lëndëve narkotike. Burime nga policia e kryeqytetit bëjnë me dije se, të arrestuarjanë shtetasit Zyber dhe EltanZenelin.

Personave të arrestuar iu sekuestrua një qese me1828″>1828 kg kanabis sativa.

Në banesën e Eltan Zenelit u sekuestruan edhe 15 doza kokainë dhe 3 celularë.