Meda me revole në dorë

Meda me revole në dorë

  Këngëtar i mirënjohur, Muhedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një foto të siguruar nga Indeksonline, ...

Duka: Asnjë kosovar nuk largohet nga Kombëtarja

Duka: Asnjë kosovar nuk largohet nga Kombëtarja

    Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është i bindur se asnjë kosovar nuk do të largohet ...

Baresi: Seedorf mund të dështojë

Baresi: Seedorf mund të dështojë

    Ish-kapiteni i Milanit, Franco Baresi beson se trajneri i ri Clarence Seedorf do të përballet ...

Dushani në Tauresium-in e Justinianit

Dushani në Tauresium-in e Justinianit

Nga Bardhyl Ukcamaj Kohët e fundit është ndërtuar në Shkup (mbi rrënojat e qytetit të vjetër Tauresium) ...

Shqiptaret ne Britani

Zgjedhja e Editorit

të cilin ai e mbështet pa rezerva dhe dëshmia se ndërkombëtarët privatisht e quajnë natyral këtë bashkim.

Albin Kurti: Ndërkombëtarët privatisht e mbështesin bashkimin Shqipëri Kosovë

Në një intervistë për “Tonight Ilva Tare”, Albin Kurti, kreu i lëvizjes ‘Vetëvendosja’, përcjell versionin e tij për dy shtete shqiptare, bashkimin, protestat dhe problemet këtej e andej kufirit. ...Full Article