‘Stop shpejtësisë’, aksidentohet Stresi (Foto)

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një fotgrafie të publikuar në Instagram ku shihet se e ka lënduar dorën.

‘Stop shpejtësisë’ shkruan përkrah fotos e cila vjen edhe si shenjë që ai  në njëfar mënyre është mbushur mend dhe më nuk do të vozis shpejtë.

Fatmirësisht ai ka shpëtuar e urojmë që lëndimet të mos kenë qenë eksreme.