Skandaloze! Madonna shfaqet e dehur në skenë, sdi çfarë flet – VIDEO

Madonna po vazhdon me turin e koncerteve të saj “The Rebel Heart Tour”.
Në koncertin e saj të fundit gjërat nuk shkuan edhe aq mirë, transmeton Telegrafi.
Shfaqja e këngëtares filloi me tre orë vonesë dhe atëherë kur u paraqit në skenë ajo nuk ishte si duhet.
Ylli i muzikës pop duket të jetë shfaqur e dehur në skenë duke folur në mënyrë të shkujdesur.