Shënoi dhe asistoi, ja çfarë thotë Rashica pas ndeshjes (FOTO)

Milot Rashica e ka nisur si është më së miri sezonin e ri.

Kosovari ka shënuar dhe ka asistuar për Vitessen në ndeshjen ndaj NAC Bredas.

Kosovari realizoi një gol dhe dhuroi një asistim në fitoren 4:1.

Rashica ka reaguar pas ndeshjes në Instagram, duke u shprehur shumë i lumtur.

“Çfarë ndeshje dje. Mirë për të filluar sezonin me një fitore, gol dhe asistim. Gati për ndeshjen e ardhshme #MR7”, shkroi ai. 

What a game yesterday. Good to start the season with a win, goal and assist. Onto the next game #MR7 ????

A post shared by MR7 (@milotrashica7) on Aug 13, 2017 at 1:31am PDT