Sandalet e duhura janë të sheshta

Sandalet e verës së 2017 janë të sheshta. Me bazë, praktike dhe me stil, kombinohen lehtësisht me të gjitha llojet e pamjeve.

Nga xhinsi klasik dhe këmishë oversize, tek veshjet e mbrëmjes më të kërkuara.

Në galerinë e fotove do të gjeni tendencatr që qarkullojnë dhe variantet e duhura për t’u përdorur, që vijnë nga emrat më në zë të modës. Shihni galerinë!