Rivalet Rita-Rihanna

Këngëtarja e muzikës pop, Rihanna ditët e fundi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të publikimit të albumit të saj më të ri “ANTI”.

Por duket se Rita Ora i shpalli sërish rivalitet 27-vjeçares, pasi e gjithë vëmendja u fokusua tek fotot nudo të shqiptares.

Ora dhe Richardson kësaj radhe realizuan foto topless, ndryshe dy vite më parë.