PSG – James, ky është lajmi i fundit

Skuadra franceze është duke e monitoruar situatën e anësorit kolumbian te Rael Madrid.

James Rodriguez la pas një sezon aspak të mirë, duke qëndruar në stol në pjesën më të madhe.

Kontaktet mes agjentit të lojtarit dhe PSG kanë filluar, dhe Jorge Mendes po përpiqet të mbyll sa më parë këtë marrëveshje.