Prezantohen fanellat e reja të Kombëtares (Foto+Video)

Kombëtarja jonë do ketë sponsorin e saj të fanellave. Kështu falë një kontrate të lidhur mes FSHF-së dhe kompanisë “Makron”, kombëtarja jonë përveçëse do ketë fanella me dizenjim të ri, do përfitojë 4 milionë euro për 6 vite kontratë të nënshkruar mes palëve.

Në ceremoninë e prezantimit të fanellave të reja ishin të pranishëm, presidenti Duka, trajneri De Biasi, etj.