Për të mos u humbur/ Rita Ora topless në kopertinë (foto)

Rita Ora shfaq gjoksin e saj në kopertinën e revistës franceze ‘Lui’. Megjithatë fotoja në Instagramin zyrtar të revistës është censuruar me dy yje të vegjël të vendosur mbi gjokset e saj. Në foton e parë të revistës Rita shihet e pacensuruar dhe duket se nuk ka pasur aspak siklet kur e ka bërë këtë pozë.

no title