Madonna shpreh vetveten me stilin e veshjes në eventin e bamirësisë

Madonna ka mbërritur në eventin e bamirësisë për fëmijë “Keep a child alive” në New York. Këngëtarja 56-vjeçare kishte veshur një fustan të zi i cili i thekson dekoltenë. Ndërsa, çizmet e Givenchy me pjesën e poshtme me lidhëse si sandale verore pas festës ka arritur që t’i heqë vetëm me 3 ndihmës. Ajo ka shkrepur foto me Kanye West, me dizenjuesin Italian Riccardo Tisci dhe këngëtaren Alicia Keys, të cilës i binte në sy barku i fryrë për shkak të shtatzënisë.