Khloe K nxjerr format e “bollshme” në setin provokues (Foto)

Ylli 32 vjeçar i Keeping Up with the Kardashians publikoi një pamje në prapaskenat e setit të fotove. Ajo u dha një shikim të vogël gjthë fansave nëpërmjet faqes së saj khloeëithak.com. Bjondja bukuroshe dukej e tonifikuar dhe e nxirë nga diellë në veshjen e saj seksi që duket se nuk ia dilte që ta mbulonte tërësisht.

Khloe pozoi gjithashtu edhe me një xhaketë xhins, e cila natyrisht në ato momente dukej se ishte gjithçka që motra e vogël e Kim kishte veshur. Megjithatë ne jemi mësuar ta shohim më të zhveshur se ka, kështu që mund ta konsiderojmë një ndryshim të vogël për Khloen.