Ja kur publikohet kënga më e re e Encës (Video)

Enca po sjell këngën e saj ‘Love on my body’ më 20 janar.

Kënga e paralajmëruar më herët nga këngëtarja do të shoqërohet edhe me videoklip, ndërsa ajo ka publikuar në Instagram një pjesë të këngës dhe një foto ku shihet provokative.

“LOVE ON MY BODY” OUT ON 20/01/17❗️ #loveonmybody #LOMB

A video posted by ENCA (@encahaxhia) on Jan 10, 2017 at 8:04am PST