Geti rrezitet bashkë me Marina Vjollcën në Durrës (Foto Ekskluzive)

Getoar Selimi po kalon një fundjavë romantike në Durrës me një biondinë. Vajza në foto dyshohet të jetë prezantuesja Marina Vjollca.

Nuk dihet ende sigurt nëse vajza në krah të liderit të ‘BabaStars’ është bukuroshja e ekranit të Top Channel, Marina Vjollca, megjithatë në fotografitë e vajzës që ka i ka kapur pararazzi i Gazetës Express ato kanë ngjashmëri të madhe.

Mbetet të shihet nëse prezantuesja shqiptare është vajza e shtrirë pranë Getoarit në plazhin e Durrësit, apo jo, por një gjë është i sigurt se ai është reperi kosovar që po shijon fundjavën në Durrës me këtë bionde shumë seksi.

Ndryshe, lidhja e mundshme mes Getit dhe Marinës ka muaj që flitet në faqet e shtypit rozë në Kosovë dhe Shqipëri. Edhe pse, deri me tash të dy e kanë mohuar se ka diçka mes tyre.

Image
Image