Bukuroshja e televizionit godet me tripletë: gjoksi, zogu dhe të pasmet, i dalin fushë!

Pascal Craymer patjetër sfidoi fatin me një veshje të guximshme, e cila nuk e la në baltë, pikërisht sipas parashikimeve. Ylli i reality TV u pa në rrugët e Londrës me një fustan jashtëzakonisht të hapur, nga i cili shpërtheu gjoksi dhe pjesët e poshtme intime. Mediat britanike e quajnë triplet faktin që ish bukuroshja e “TOWIE”, me një herë të vetme zbuloi zogun, të pasmet dhe gjoksin.