Bleona provokon nga shtrati (FOTO)

Por ajo di edhe të provokojë me linjat e saj trupore, shkruan arbresh.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka postuar një fotografi ku shfaqet e shtrirë në shtrat vetëm në të brendshme dhe duke tymosur një cigare.

“Unë nuk jam duke kërkuar për gjysmën time tjetër, sepse unë nuk jam e gjysmë … #nuk pi duhan”, ishte përshkrimi i fotos.