Befason Ballack: Real Madrid-Bayern Munchen, ky do të jetë rezultati

Ish-futbollisti i bavarezëve parashikon kualifikimin e gjermanëve kundër Real Madridit.

“Parashikimi im Real Madrid-Bayern Munchen 1:2 dhe në vazhdime 1:3”, shkroi Ballack.

Në ndeshjen e parë, Reali mposhti Bayernin 2:1.