Amarda Toska ndërpret shtatzaninë në muajin e tretë 

Prezantuesja e njohur televizive Amarda Toska, bashkëshorte e Ermal Mamaqit ka ndërprerë shtatzaninë rreth muajit të tretë.Nuk dihen arësyet e këtij vendimi ndërsa fakti është se Ami nuk është më shtatzënë. Ky fakt konfirmohet edhe nga paraqitja e bukuroshes në plazh me partnerin e saj Ermalin por edhe nga burimet pranë ciftit të cituara ditën e sotme nga mediat rozë.

Fakti se Ami ishte shtatzënë u mësua në finalen e Dancing Vvith the stars ku prezantuesja mungoi dhe Ermal Mamaqi tha se Ami kishte disa probleme shëndetësore, femrash.

Por më pas vetë Ermali deklaroi në Zonë e Lirë, se bashkëshortja e tij Ami ishte shtatzënë në muajin e tretë.

Postime te ngjashme

About the author: Shef Domi

Facebook: https://www.facebook.com/shefdomi Google Plus: https://plus.google.com/109352065938726181123 Blog: www.thealbanian.co.uk/shefdomi