Allegri largon yllin e Juventusit nga skuadra (FOTO)

Gjiganti italian ka vendosur ta largojë anësorin kolumbian nga skuadra.

Sipas burimeve të “Calciomercato.com”, Juve ka vendosur lojtarin në treg, duke përcaktuar edhe çmimin e tij.

Skuadra që e dëshiron Cuadradon duhet të paguajë 30 deri në 35 milionë euro.

Për të të interesuara janë Arsenal dhe PSG.

cuadrado-juve-2016-17-disappunto-690x400