Aksident i tmerrshëm në Lezhë, 3 persona digjen të gjallë në makinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin Lezhë – Shkodër.

Pas një përplasje mes dy autmjeteve, njëra prej tyre ka marrë flakë.

Raportohet se 3 persona që ndodheshin brenda makinës janë djegur të gjallë dhe kanë humburjetën.

Aksidenti i rëndë ka ndodhurpranë Blinishtit.

Oficerët e policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes për të hetuar më tej.